Roza Lati provokon imagjinatën, ngre të brendshmet dhe tregon “zogun”


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime. Bukuroshja ka pozuar më të brendshme, ndërsa ka ngritur pak mbathjet si për të ngacmuar më tej imagjinatën.

Roza njihet si një ndër moderatoret e cila nuk ka komplekse por nga ana tjetër është e kujdesshme në veshje dhe në ekspozimin e trupit të saj.

57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments