"Shpërthen" publikisht Eni Koçi: Jam më e bukur se Greta


Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.

Por kush do ta kishte menduar se mes dy motrave ka edhe "konkurrencë"?


Këtë e ka vërtetuar së fundmi në llogarinë e saj në “Instagram”, Eni, e cila ka postuar një fotografi në të cilën ia thotë hapur motrës së saj Gretës, se është më e bukur.

“@gretakoci1 Nuk ta kam unë fajin qe e kishe me nxitim”, shkruan Eni poshte një fotografie, në të cilën shkruhet: “Sipas studimeve…Fëmija i dyte është me i bukuri”.Kujtojmë se dy motrat janë aktive me projekte muzikore, dhe kohët e fundit kanë bashkuar forcat më shumë se kurrë më parë.57-vjeçari David Allen Turpin dhe bashkëshortja e tij 49-vjeçare, Louise Anna Turpin, janë arrestuar


Një këngëtar shqiptar është arrestuar ditën e djeshme në prag të një koncerti në Itali. Në pranga ka rënë Ëngjëll Krifa,


Policia bashkiake, e veçanërisht ajo e Tiranës, vijon raprezaljen e saj me të gjithë të pafuqishmit e kryeqytetit, të cilët dalin

Comments