Kallashi “tërbohet” dhe publikon foton lakuriq, por befason me veprimin më pas


Donjeta Kusumi, e njohur ndryshe si Kallashi, është një ndër femrat e showbizit e cila nuk di të ndalet kur vjen puna tek provokimet dhe ekspozimin e trupit.

Të shumta janë rastet që ajo ka publikuar foto nudo, e po kështu ka bërë edhe pak më parë në rrjetet e saj sociale. Por ajo që i ka habitur fansat ka qenë veprimi i saj, pasi menjëherë pas publikimit të fotos ajo e ka fshirë postimin.

Mos ndoshta ka menduar që e ka tepruar apo nuk i pëlqeu pozicioni që kishte marrë dhe për këtë arsye e fshiu?!

Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime.

Comments