Çmendi djemtë e Big Brother, Ambra “ngatërrestarja” pozon lakuriq fare


Me siguri e mbani mend Ambrën, të voglën e këtij edicioni të Big Brother, e cila u bë mjaft e komentuar për shkak të lidhjes së saj me Elsamedin.

Pas daljes nga Big Brother, Ambrën nuk e pamë shumë aktive në intervista duke hequr dorë edhe nga daljet në ekran.

Ajo ka postuar një foto në Instagram, ku duket lakuriq dhe mjaft seksi.

Foton e postuar, ajo e shoqëron me shkrimin:

Nëse nuk jam e preferuara jote, dua ta di pse”.


Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime.

Comments