Roza Lati provokon imagjinatën, ngre të brendshmet dhe tregon “zogun”


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime. Bukuroshja ka pozuar më të brendshme, ndërsa ka ngritur pak mbathjet si për të ngacmuar më tej imagjinatën.

Roza njihet si një ndër moderatoret e cila nuk ka komplekse por nga ana tjetër është e kujdesshme në veshje dhe në ekspozimin e trupit të saj.

Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.


Me siguri e mbani mend Ambrën, të voglën e këtij edicioni të Big Brother, e cila u

Comments