Klaudia Pepa me të dashur të ri? A është ky mashkulli për të cilin la "vëlla" Albin


Nëse mendoni se po vuan divorcin apo ndarjen nga Albi Nako, e keni gabim, sepse tashmë Klaudja Pepa gjendet në krahët e një tjetër mashkulli.

Pasi deklaroi se e shikonte Albin si "vëlla" , balerina e njohur duket se ka gjetur një partner të ri.
Klaudia ka lënë gojëhapur të gjithë ndjekësit në rrjetet sociale, duke publikuar një foto ku shihet përkrah një mashkulli.
E veshur me të brendshme për xhirimet e klipit të saj të ri, Klaudia është përqafuar me balerinin Mucnun Giasar.
Me siguri ata po përgatiten për ndonjë bashkëpunimi profesional, por duke parë mënyrën e përfaqimit dhe zemrën që Klaudia ka vendosur në foto, mund të themi së balerini nuk është thjesht partneri i saj "profesional".
Në fund të fundit, kështu nisi edhe historia e Klaudias me Albin, apo jo?

Janë të bukura, të pasura dhe seksi. Në sytë e publikut Greta dhe Eni Koçi janë parë gjithnjë si dy artiste të talentuara që vijnë nga e njëjta shtëpi.


Roza Lati pak minuta më parë ka publikuar një foto tejet provokuese duke treguar pjesët e saj intime.


Me siguri e mbani mend Ambrën, të voglën e këtij edicioni të Big Brother, e cila u

Comments